Terug naar het overzicht

Bekerwedstrijd SV Terwolde 1 – SV Epse 1910

Na een warme zomer kan er gelukkig zondag weer gevoetbald worden in Terwolde.“ De velden bij SV Terwolde, beroemd om hun kwaliteit, hadden het vanwege het extreme droge weer al net zo moeilijk als het team van SV Terwolde vanmiddag ook al had bij deze eerste bekerwedstrijd tegen Epse. Waar Terwolde in de eerste 10-15 minuten nog redelijk uit de startblokken kwam was het Epse die als eerst scoorde uit een corner die notabene door één van onze eigen spelers minutieus in het eigen doel werd gekopt en de stand opeens op 0-1 kwam te staan. Daarna werd er door beide teams getracht de nodige druk op te bouwen, echter met weinig resultaat totdat de spits van Epse in de 40e minuut via een voorzet over rechts de 0-2 in kon tikken waarbij onze doelman Guido Kelly kansloos was en wat tevens ook de ruststand werd.

Direct na de rust en wel in de 48e minuut kwam de bal via een assist van één van onze drie debutanten uit de Terwoldse jeugd Ymke Kelderman bij Sem Gerritsen terecht die via een naar binnentrekkende beweging pardoes op het doel van Epse schoot waarbij de Epse doelman volledig werd verrast en over de bal heen dook met als resultaat de 1-2. De andere twee debutanten waren overigens Bas Hiddink en Jeroen Muller die beiden eveneens hun mannetje stonden. In de 65e minuut nadat beide teams over en weer de nodige plaagstoten hadden uitgedeeld werd er door Epse na het nodige geklungel bij de Terwoldse defensie wederom via een afstandsschot gescoord waardoor de stand op 1-3 werd gebracht. Vier minuten later werd er ook alweer de 1-4 aangetekend waarbij wederom de Terwoldse verdediging werd verschalkt. Mede door het gebrek aan wedstrijd ritme en het zeker ook nog niet compleet zijn van het team van Terwolde sloeg daarnaast ook nog de vermoeidheid toe en werd er via een voorzet vanaf de rechterflank door Epse in de verre linkerhoek ook de 1-5 nog gescoord. Niks ten nadele van het team van Epse die al een paar wedstrijden in de benen hadden en verdiend hebben gewonnen was dit voor Terwolde al met al een bekerwedstrijd waar we maar gauw de stempel “oefenwedstrijd” op moeten plakken. Eentje om gauw te vergeten.

Op naar de volgende echte oefenwedstrijd a.s. dinsdag uit tegen SC Deventer om 20.30 uur.

Zaterdag 10 september om 17.30 uur volgt dan onze tweede bekerwedstrijd in en tegen Diepenveen.