Het Damesteam bestaat uit een gezellig en enthousiast team en speelt in de 4e klasse. Op maandagavond van 19:30-21:00 uur is de vaste trainingsavond in de sporthal in Terwolde. Op donderdagavond worden de thuiswedstrijden gespeeld in de Jachtlust te Twello.

Het team wordt gesponsord door Tom Smeenk Bedden, Boxsprings en Matrassen uit Deventer.

Naast het team hebben wij vele vrijwilligers, te denken aan de tellers en scheidsrechters tijdens thuiswedstrijden.

Ons Damesteam is nog op zoek naar nieuwe speelsters. Lijkt jou het leuk om ons team te komen versterken? Geef je dan op om een keer met ons mee te spelen, en misschien zien we jou straks wel terug in het veld!

Spelers: Ria Sijbrand, Esther Berends, Lumiek Kersten, Henriette Stempher, Jesmin Looijen, Jessica van der Meer, Eline de Weerd, Lisa Sijbrand, Esther van Andel.

Trainer: Joke Mölder

Leider: Joke Mölder

Trainingstijden:  Maandagavond van 19:30-21:00 uur Gymzaal Terwolde

Wedstrijdprogramma

Er is een fout opgetreden, wat waarschijnlijk betekent dat de feed uit de lucht is. Probeer later opnieuw.