Terug naar het overzicht

Met 3 punten terug naar Terwolde

Wissel 1 -Terwolde 1

Vanmiddag zijn we vol goede moed voor onze vierde competitie wedstrijd naar Wissel getogen. Een fysiek sterke tegenstander die je zeker niet moet onderschatten en waar onze trainer Marc Mölder het team in de voorbespreking dan ook voor waarschuwde. Na gelijk al wat gerommel voor de goal van Wissel waar verder niet echt wat uitkwam kon Sem Gerritsen ergens halverwege de eerste helft op de “brommer” (ander woord voor verschrikkelijk veel snelheid maken) na een prachtige steekpass van Chris Steinvoort richting doel van de tegenstander om de 0-1 op het scorebord te zetten. Waar Wissel vooral de lange bal hanteerde richting spitsen kwam er voor Terwolde net voor rust nog een aanval over links tot stand echter werd de scherpe voorzet van Sem Gerritsen net voor het bereiken van de voorhoede door Wissel onderschept. Kort na de rust kreeg Wissel een dubieuze vrije trap net op de hoek van de zestien welke onhoudbaar voor onze keeper strak onderin de korte hoek werd ingeschoten 1-1. In de 62e minuut kwam er weer een zeer scherpe steekpass van Chris Steinvoort richting Sem die wederom de “ brommer” aan trapte en de 1-2 liet aantekenen door in de verre hoek te schieten. Wissel kreeg in de 76e minuut nog een vrije trap wederom net buiten de zestien welke via de kluts op doel werd geschoten. Dit schot werd door een katachtige reactie van onze keeper Thijs van Broekhuizen afgevangen. In de 85e minuut caramboleerde een vrije trap genomen door Chris Steinvoort via de doelpaal nog maar net uit de goal van Wissel. Niet veel later tekende het laatste wapenfeit van Terwolde zich aan. Via een snelle aanval over links legde Sem Gerritsen de bal panklaar voor het doel zodat de meegekomen laatste man Thomas Leurink de bal alleen nog maar in het doel hoefde te schieten. Dit schot werd gepareerd door de keeper van Wissel en ook in de rebound ging de bal er helaas niet in. Conclusie: een faire wedstrijd met een voor Terwolde gunstige eindstand van 1-2. Man van de wedstrijd Sem Gerritsen. Overigens had de scheidsrechter vanmiddag zo veel haast dat ie even vergeten is de eindstand door te geven, staat namelijk nog niet op voetbal.nl Volgende week wacht op ons de thuiswedstrijd tegen Epse 1.