Terug naar het overzicht

SV Terwolde verlengt contract Marc Mölder

SV Terwolde heeft het contract met hoofdtrainer Marc Mölder met een jaar verlengd. De oefenmeester uit Terwolde is momenteel bezig aan zijn derde seizoen bij SV Terwolde.
Bestuur, spelersgroep en hoofdtrainer tonen zich ingenomen met de contractverlenging.

Alle partijen zijn dan ook zeer tevreden over de samenwerking en kijken vol vertrouwen vooruit. Gezien de gebroken voetbalseizoenen i.v.m. Covid, hopen we erop dat we na de winterstop de competitie weer mogen hervatten en volgend seizoen een compleet seizoen zonder onderbrekingen mogen doormaken. Gezien de stand op de ranglijst (5e op 3 punten afstand), hebben we na de winterstop alles nog om voor te spelen. Een mogelijke promotie naar de vierde klasse zou een mooie stap zijn voor het vlaggenschip van S.V. Terwolde. Het bestuur en de selectie hebben het vertrouwen, dat te kunnen realiseren in samenwerking met de huidige hoofdtrainer Marc Mölder.