Terug naar het overzicht

Teamindeling seizoen 2021-2022

Onderstaand de teamindeling voor het nieuwe seizoen voor de jeugd.

JO17

Jesse Veldhuis, Jeroen Muller, Ymke Kelderman, Mels van de Pol, Jarno Roelofs, Mees Roeterd, Anne Boons, Rens Veldhuis, Noor Bentveld, Stijn Hamer, Hong Ji Chan, Frey Zweers, Teije Bellert en Selle van Dijk.

JO14

Femke Jacobs, Michael Zweers, Bas Freriks, Vico Rutgers, Tim Hiddink, Skip Roeterd, Renzo Bruin, Lean van Dijk, Bas Spijkerboer, Isis Ruitenberg, Tijn Hamberg, Floris Dronkert, Mathijs Jacobs en Lode Aten.

JO11

Bram Kiesbrink, Nigel Rubingh, Milan Lubberts, Levi Nieuwenhuis, Fabian Jansen, Kay van der Geld, Sten Veldhuis, Noud van der Horst, Tim Appelo, Bram Kapper, Bram Boons, Elvira van Triest, Sanne Nijman, Abigail Borger, Lieve Zweers en Tess Panhuis.

De JO11 spelers worden later nog verdeeld over 2 teams.

JO10

Roan Klein Veldink, Jent van Dijk, Mustafa Karaslaan, Ben Winterman, Jorn Doeve, Remon Willemsen, Mick Kluin en Milan Nijman.

JO09-1

Jorn Berends, Louis Bos, Bram Willemsen, Joep Lammersen, Lasse Roeterd, Lasse Smit, John-Willem Smeenk en Ferris Hekkert.

JO09-2

Deva Baan, Silke Dronkert, Zilver Zweers, Julian Bomhof, Wessel ten Napel, Jack Rijken, Silver Ruitenberg en Trijntje Kapper.

JO08

Liam Jansen, Vince van der Geld, Thijs Willemsen, Mas van Dijk, emy de Weerd, Daan Panhuis en Kyan Willems.

ML (mini-league)

David Kroes, Thije Smeenk, Liam Klein Veldink, Cas Appelo, James, Rijken, Suus Wassink en Duuk Kluin.

De namen van de trainers, leiders en trainingstijden worden later bekend gemaakt.