Terug naar het overzicht

Terwolde flikt het ‘m weer!

Donderdagavond 14 April werd er afgetrapt op het knollenveld in Epse, het veld was ronduit slecht en de bal stuiterde dan ook werkelijk alle kanten op .Ja je leest het goed de wedstrijd was uit in Epse terwijl het eigenlijk onze thuiswedstrijd had moeten zijn. Dit is gekomen doordat in de Corona periode de wedstrijddiverse keren is afgelast en er uiteindelijk onderling geruild is. Het was Epse dat in de 12e minuut een vrije trap net buitende zestien kreeg, een gevaarlijke plek maar gelukkig ging deze er niet in. In de 24e minuut kwam Terwolde op een 1-0 voorsprong. Milan Koers gaf een mooie assist, via een zijwaartse pass legde hij de bal bij Max van Gerrevink voor de voeten die vervolgens van grote afstand verwoestend uithaalde en het net flink deed bollen. Helaas was de euforie van korte duur want Epse maakte alweer in de 29e minuut de 1-1 welke via een vrije trap vanaf de linker flank in de zestien werd geschoten en daar nog werd aangeraakt en vervolgens in het doel verdween. Het volgende wapenfeit van Terwolde zijde was er in de 34eminuut toen de bal vanuit een corner en de daaropvolgende rebound wederom bij Max van Gerrevink terecht kwam. Weer haalde Max uit maar dit keer kwam de bal helaas keihard tegen de paal aan. In de 45e minuut kreeg Terwolde zo vlak voor rust een flinke domper te verwerken doordat tijdens een aanval van Epse vanaf de linkervleugel een strakke voorzet kwam die door de spits van Epse in het netje werd gedeponeerd (1-2).Dit was overigens ook het enige wapenfeit van de spits die door de kort op hem spelende Rick Bredenoord erg weinig ruimte kreeg. Tja en dan ga je flink balend de kleedkamer in, een moment van bezinning en uiteraard ook overleg hoe nu verder. Na de thee werd er weer afgetrapt voor de tweede helft. Waar Epse in de eerste helft nog kans zag wat vaker op de helft van Terwolde te komen was het Terwolde wat nu aanzette en druk kon zetten op de tegenstander zonder overigens echte kansen te creëren. Totdat in de 65e minuut Jelmer Bellert de bal vanaf de achterlijn in de zestien van Epse legde en waaruit een flinke scrimmage ontstond, helaas zonder resultaat. Terwolde bleef maar gaan en de turbo van Swen van Voorst hoorde je regelmatig fluiten als hij weer eens op de rechterflank op het gaspedaal trapte, mooi om te zien. In de 90e minuut kwam er nog een gouden kans voor Terwolde toen een goed geplaatste kopbal van Max knap gepareerd werd door de doelman van Epse. Je denkt dan dat het een verloren wedstrijd wordt maar niets bleek minder waar. Epse deed richting het einde van de wedstrijd niet anders meer dan tijdrekken door zogenaamde blessures te faken maar kregen hierdoor de beroemde deksel op de neus. De scheidsrechter trok volkomen terecht 4 minuten tijd bijen werkelijk in de 94e minuut tijdens de aller- allerlaatste aanval van Terwolde werd de bal vanaf de linkerkant door Sem Gerritsen in de zestien gepompt en die vervolgens door onze last minute opgehaalde pinchhitter Wiebe Voois terug uit de zestien werd gelegd richting de aanstormende Swen van Voorst die de bal met zijn laatste krachten in de verste hoek van het doel schoot en de prachtige 2-2 aanliet tekenen. Weer is Terwolde opgestaan na een achterstand en flikt het ‘m dus weer! In het paasweekend hoeven wij niet te voetballen, de volgende wedstrijd is op zondag 24 April uit tegen Go Ahead. Kom dan gerust weer even kijken.