Terug naar het overzicht

Terwolde heer en meester tegen Wissel

Vandaag stond onze thuis wedstrijd tegen Wissel 1 op het programma. Wissel is een tegenstander die ons op zich goed ligt. Niet alleen qua voetbal maar ook spreken wij een soort van dezelfde “taal” om het zo maar even uit te drukken. Deze wedstrijd was voor Wissel niet echt belangrijk maar voor ons als Terwolde des te meer omdat wij graag de nacompetitie willen halen moeten wij zorgen dat we bij de eerste vier eindigen wat dus ook de inzet voor vandaag was. We waren na de aftrap dan ook nog geen 2 minuten onderweg of Milan Koers werd in de zestien van de tegenstander onderuit gelopen wat resulteerde in een penalty die door Max van Gerrevink koeltjes laag onderin de rechter hoek werd geschoten, stand 1-0. Nog geen 15 minuten later snorde Swen van Voorst over de rechterflank naar voren richting het doel van de tegenstander en gaf een mooie voorzet op Milan Koers die de bal in één keer in de verre hoek deponeerde, stand 2-0. Niet lang daarna, in de 24e minuut werd de bal, na wat heen en weergetik binnen het zestien meter gebied van de tegenstander door Sem Gerritsen genadeloos tegen de touwen geschoten en stond er plotsklaps alweer 3-0 op het scorebord, tevens ruststand.

Helaas moest binnen twee minuten na de rust een zojuist ingevallen speler van Wissel het veld vanwege een zware blessure, opgelopen door een compleet verkeerde beweging, per brancard alweer verlaten waardoor de trainer van Wissel zelfs moest invallen. In de 53e minuut speelt Terwolde de bal voorwaarts richting Sem Gerritsen die vervolgens de bal netjes voorgaf op Swen van Voorst die op zijn beurt de bal keihard in het doel schoot en de 4-0 liet aantekenen.10 minuten later werd er bij een Terwoldse aanval een steekbal op Jelmer Bellert gegeven die middels een uithaal de 5-0 liet noteren wat tevens zijn tweede seizoensdoelpunt was. Na een paar doelpuntloze aanvallen van Terwolde werd Max van Gerrevink in de 68e minuut binnen de zestien van de tegenstander met gestrekt been flink onderuit gehaald wat dus goed was voor een penalty. Max, niet voor een kleintje vervaard, nam deze penalty zelf en schoot deze koelbloedig en vakkundig in de rechter hoek van het doel van de tegenstander, stand 6-0.In de 86e minuut kwam er weer een aanval van Sem Gerritsen over de linkerzijde en werd de voorzet van Sem door Max van Gerrevink knap ingeschoten waardoor alweer de 7-0 werd aangetekend. Vervolgens kreeg Max na drie gemaakte doelpunten een echte publiekswissel en mocht Robin van Welie alias Tico het veld betreden. Het scheelde niet veel of Robin kopte de bal al bijna direct na de wissel de bal in het doel van de tegenstander maar deze werd nog net op tijd vakkundig gepareerd. In één van de laatste minuten werd er een compete hakketico uitgevoerd, door een mooie aanval die maar liefst via tweemaal een hakje liep waarvan de eerste door Robin werd opgezet de bal op een prachtige manier bij Jelmer terecht kwam en deze de 8-0 kon laten noteren. Net voor het eindsignaal moest onze keeper Bob Fabri nog een flinke snoekduik maken om niet op het laatst een tegendoelpunt te hoeven incasseren bleef de eindstand steken op 8-0. Hier waren wij uiteraard dik en dik tevreden mee.

Volgende week spelen wij onze volgende wedstrijd wederom thuis tegen Epse. Dus kom gerust weer even kijken.