Terug naar het overzicht

Terwolde toont veerkracht

Als vorige week aangegeven stond vandaag onze thuiswedstrijd tegen v.v. Voorst op het programma. Als voetballer en leider heb ik door de jaren heen best wel wat mee mogen maken maar zo’n wedstrijd als vanmiddag ging echter alle proporties ver te buiten. Het was gewoon een knots- en knotsgekke wedstrijd die je van te voren niet bij elkaar zou kunnen verzinnen. Al in de 9e minuut kwam Terwolde met 0-1 achter te staan en in de 19e minuut stonden we met ons allen ook alweer tegen een 0-2 achterstand aan te kijken. Wat een deceptie was dat! en dan heb je al zoiets van wat gebeurt hier vandaag! Terwolde verloor werkelijk alle ballen door druk van de tegenstander en wij lieten hen tevens telkens bij ons uit de rug lopen alsof het niets was. Hierdoor werd het drama nog erger en in de 24e minuut kwamen we dan ook alweer met 0-3 achter te staan! Dit was tevens de ruststand.

Direct in de tweede helft liep Terwolde wederom in dezelfde valkuildoor weer iemand van Voorst uit de rug te laten lopen en vervolgens stond er ineens 0-4 op het scorebord. Normaal gesproken geef je alleen met Sinterklaas een cadeautje weg maar Terwolde deed dat al in Maart! en dan ook nog in viervoud! Maar in de 61e minuut werd Thomas Leurink via een steekpass gelanceerd en na goed doorlopen kon Thomas de 1-4 laten noteren. Hierdoor kreeg Terwolde ineens de bekende vleugels en in de 73e minuut kreeg een speler van Voorst zijn tweede, overige verdiende gele kaart en kon hij met rood in gezwinde pas richting kleedkamer vertrekken. Niet veel later in de 74e minuut werd de 2-4 aangetekend door de alsmaar diepgaande Swen van Voorst. Daaropvolgend in de 76e minuut werd Max van Gerrevink wederom via een steekpass gelanceerd en trapte beheerst de 3-4 in het doel van de tegenstander. Na wederom een (tweede) gele kaart kon ook de volgende speler van v.v. Voorst hetzelfde pad als zijn maatje richting kleedkamer volgen. Niet lang daarna in de 82e minuut scoorde wederom Thomas Leurink via een strakke kopbal zijn tweede doelpunt in de wedstrijd en werd het dus 4-4.Helemaal dol gespeeld kreeg v.v. Voorst vervolgens de genadeklap en werd het uiteindelijk 5-4 voor SV Terwolde welke via een mooie voorzet van Swen van Voorst werd ingeschoten door niemand minder dan Max van Gerrevink. We hoeven natuurlijk niet te vertellen dat Voorst hier niet echt blij mee was maar wij als SV Terwolde des te meer. Het bleef dan ook nog lang gezellig op het terras van SV Terwolde.

Volgende week gaan we voor onze volgende wedstrijd richting Wesepe.