Terug naar het overzicht

Tom Smeenk sponsort Terwolde volleybal dames 1

Het Dames 1 Volleybalteam van SV Terwolde wordt vanaf al enige jaren gesponsord door Tom Smeenk bedden en matrassen.
Eigenaar Tom Smeenk en het team hebben vorige week bij zijn winkel in Deventer een teamfoto gemaakt.
Hij heeft gezorgd voor een totale outfit, waarmee het team natuurlijk ontzettend blij is.

Tom Smeenk bedden en matrassen is gevestigd in Deventer en Utrecht. In Deventer is hij gevestigd aan de Zandpoort 5. Tom is zelf woonachtig in Terwolde en wilde voor de vereniging zijn steentje bijdragen. In zijn bedrijf krijg je slaapadvies op maat. Je kunt bij hem eerst proef liggen, voordat je een matras aankoopt. Tevens zijn er altijd mooie acties van overtrekken, dekbedden etc. Op dit moment bv een actie met kussens. Dit alles te vinden op zijn site tomsmeenk.nl.

Het Damesteam speelde vorig jaar 4e klasse, maar doordat ze op een tweede plaats geëindigd waren, mochten ze door naar de 3e klasse. In deze klasse gaan ze dit jaar dan ook uitkomen. In het team kan het er soms fanatiek aan toe gaan, vooral omdat ze natuurlijk graag willen winnen. Ondanks dat speelt er ook een belangrijke factor plezier en sportiviteit mee in dit team. Na de wedstrijd, al hebben ze gewonnen of verloren, is het dan ook altijd gezellig.
Mocht je het dames team in hun prachtige nieuwe outfit een keer willen zien spelen, kijk dan op www.volleybal.nl en zoek op terwolde. De thuiswedstrijden worden in sporthal Jachtlust te Twello gespeeld.

Het Dames 1 Volleybalteam van SV Terwolde wordt vanaf dit seizoen gesponsord door Tom Smeenk bedden en matrassen.
Eigenaar Tom Smeenk en het team hebben vorige week bij zijn winkel in Deventer een teamfoto gemaakt.
Hij heeft gezorgd voor een totale outfit, waarmee het team natuurlijk ontzettend blij is.

Tom Smeenk bedden en matrassen is gevestigd in Deventer en Utrecht. In Deventer is hij gevestigd aan de Zandpoort 5. Tom is zelf woonachtig in Terwolde en wilde voor de vereniging zijn steentje bijdragen. In zijn bedrijf krijg je slaapadvies op maat. Je kunt bij hem eerst proef liggen, voordat je een matras aankoopt. Tevens zijn er altijd mooie acties van overtrekken, dekbedden etc. Op dit moment bv een actie met kussens. Dit alles te vinden op zijn site tomsmeenk.nl.

Het Damesteam speelde vorig jaar 4e klasse, maar doordat ze op een tweede plaats geëindigd waren, mochten ze door naar de 3e klasse. In deze klasse gaan ze dit jaar dan ook uitkomen. In het team kan het er soms fanatiek aan toe gaan, vooral omdat ze natuurlijk graag willen winnen. Ondanks dat speelt er ook een belangrijke factor plezier en sportiviteit mee in dit team. Na de wedstrijd, al hebben ze gewonnen of verloren, is het dan ook altijd gezellig.
Mocht je het dames team in hun prachtige nieuwe outfit een keer willen zien spelen, kijk dan op www.volleybal.nl en zoek op Terwolde. De thuiswedstrijden worden in sporthal Jachtlust te Twello gespeeld.