Terug naar het overzicht

Trainingskamp GA Eagles in Terwolde

                                                    

Na twee jaren is er eindelijk weer publiek welkom op “klein Milanello”.  De deventer profclub zal ter voorbereiding op het nieuwe eredivisie seizoen wederom Terwolde aandoen. De Eagles starten dit jaar voor de 32e keer de voorbereiding in Terwolde op sportcomplex “De Woldermarck” alias “klein Milanello”. Er zal dagelijks worden getraind en er worden een viertal oefenwedstrijden in Terwolde gespeeld. Voor de exacte trainingstijden en overige wedstrijden verwijzen wij u naar:
 www.ga-eagles.nl. In totaal zijn er tot nu toe 599 doelpunten in Terwoldegevallen dus dit jaar zal de magische grens van 600 worden bereikt.  

Eerste training
De eerste training staat gepland op zondag 19 juni aanvang 11.00 uur. Zowel de nieuwe spelers zoals:  Finn Stokkers, Jahnoah Markelo, Rashaan Fernandes, Xander Blomme als oud gedienden  Bas Kuipers,Philippe Rommens,Gerrit Nauber etc .zullen zich aan het publiek presenteren. Iedereen met een rood geel hart is van harte welkom.

SV Terwolde – GA Eagles
Zaterdag 25 juni 2022 zal de eerste oefenwedstrijd worden gespeeld . Traditiegetrouw zal S.V. Terwolde de eerste sparringpartner zijn. Aanvang van deze wedstrijd is 19:00 uur.

Volgende wedstrijden  in Terwolde.
  

29-06-2022 Go Ahead Eagles – PAOK Saloniki (gr)

02-07-2022 Go Ahead Eagles – Locomotiva Zagreb (kro)

06-07-2022 Go Ahead Eagles – tegenstander nog niet bekend

 (aanvang alle wedstrijden 19:00 uur)

Intermontage: Realisatie van complete interieurs

Het Intermontage Trainingskamp Go Ahead Eagles wordt dit jaar voor de 32e keer mogelijk gemaakt door Intermontage Leurink B.V. uit Terwolde. Als familiebedrijf geeft Intermontage vorm aan de identiteit van haar klanten. Haar medewerkers geven de oplossingen waarmee, in eigen huis, een compleet interieur gerealiseerd wordt, waarin klanten zich thuis voelen. Meer informatie over de wanden, plafonds en maatwerk interieurbouw die Intermontage levert, kunt u vinden op: www.intermontage.nl