Terug naar het overzicht

Verdiende overwinning Terwolde 1 op CCW’16 1

Vanmiddag trad Terwolde aan tegen buurman CCW. Beide ploegen hadden 3 punten uit 2 wedstrijden en hun laatste wedstrijd verloren. Voor vandaag was de boodschap aan- of voorlopig afhaken bij de bovenste ploegen. De wedstrijd begon rustig met 2 ploegen die eerst even de kat uit de boom keken. Het was CCW dat na 11 minuten spelen de 0-1 maakte nadat Terwolde de bal niet goed weg kreeg in de verdediging. Terwolde was wakker en ging op jacht naar de gelijkmaker. Deze viel in de 30 minuut door Chris Steinvoort die de bal van buiten de 16m in de rechterbovenhoek knalt. Terwolde gaat door en krijgt in de 34 minuut een vrije trap net buiten de 16m. Ronald Mulder neemt de vrij trap en legt de bal precies achter de verdediging op de voet van Rick Bredenoord 2-1. Echter is het in de 40 minuut alweer gelijk als Terwolde een corner ongelukkig in eigen goal kopt. Gelukkig zette Terwolde weer aan en was het in de 42 minuut Max van Gerrevink die een voorzet van Jelmer Bellert achter de keeper van CCW schoot 3-2.

Na de rust ging de wedstrijd over en weer en was het Terwolde dat in de 52 minuut een penalty kreeg nadat Jelmer Bellert werd neergelegd in de 16m. Max van Gerrevink weet wel raad met deze penalty en maakt de 4-2. Hierna gaat CCW weer op jacht naar de aansluitingstreffer maar is het doelman Thijs van Broekhuizen die zijn doel met verve verdedigd. In de 73 minuut is het Milan Koers die de wedstrijd beslist en de 5-2 maakt. In de 84 minuut komt CCW nog wel op 5-3 door een corner te maken maar heeft het niet meer de kracht om Terwolde onder druk te houden. In de 90 minuut is het uiteindelijk Max van Gerrevink, met zijn 3de treffer, die een corner van Bart Beugels afrond en de eindstand op het bord zet 6-3.Voor Terwolde een mooie overwinning op een directe concurrent. Met de zege kan men weer omhoog kijken met 6 punten uit 3 wedstrijden. Volgende week speelt Terwolde in en tegen Wissel en gaan we zien of het bij vlagen goede voetbal van vandaag een goed vervolg gegeven kan worden.

(Verslag dit keer van Marc Mölder)