Terug naar het overzicht

Verlenging contract Marc Mölder bij SV Terwolde

Marc Mölder blijft ook in het seizoen 2022-2023 hoofdtrainer van het 1e elftal van SV Terwolde. Om tot overeenstemming te komen was er niet veel nodig. Vanuit beide kanten is er sprake van een goede en plezierige samenwerking. De verbinding van Mark bij de vereniging is er natuurlijk al van ouds her, maar om nu het 4e jaar in te gaan als hoofdtrainer is een mooie uitdaging voor zowel Marc als de club. Na 2 jaren met allerlei corona perikelen wordt het tijd om eens één heel seizoen te kunnen trainen voor wedstrijden en deze dan op een goede manier te spelen. Hoe het lopende seizoen gaat eindigen is nog niet te voorspellen, maar op het moment van schrijven doet het 1e nog mee voor het kampioenschap. Dus of Mark volgend seizoen trainer is van een 5e of 4e klasser, valt nog te bezien. Wij hebben er in ieder geval vertrouwen in en wensen Marc en de selectie voor nu en het aankomend jaar veel succes. Het voetbalbestuur SV Terwolde

Op de foto van links naar rechts: Bas Doeve, Marc Mölder en Karel Hogeboom